Współpraca

Jeżeli chcesz nawiązać współprace, masz ciekawy pomysł, potrzebujesz pomocy zapraszam do kontaktu.

Przedstawiam moich parterów:

 1. Analizy i usługi statystyczne w nauce i biznesie – www.nauka.metodolog.pl
 2. Fakt24.pl – Ringier Axel Springer Polska http://www.fakt.pl/kontakt-wydawca
 3. Kolibki Adventure Park
 4. You Can Drive to nowa marka Grupy Ergo Hestia– klikając w ten link pozwalasz mi zarobić na utrzymanie strony.(aby dostał cokolwiek należy wypełnić i wysłać formularz z pod linku)
  You Can Drive to marka związana z internetową sprzedażą prostych ubezpieczeń komunikacyjnych, podróżnych oraz mieszkaniowych. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do osób młodych, często cenowo dyskryminowanych przez inne towarzystwa ubezpieczeniowe. W You Can Drive nie pobieramy żadnych zwyżek związanych z młodym wiekiem Ubezpieczonego. Polisę kupisz u nas przez internet – wygodnie, szybko i bez wychodzenia z domu.

  Do ubezpieczeń oferowanych przez You Can Drive należą:

  • ubezpieczenia komunikacyjne
  • ubezpieczenia podróżne
  • ubezpieczenia mieszkaniowe
 5. MTU należącej do ERGO Hestii
  klikając w ten link pozwalasz mi zarobić na utrzymanie strony (poprawnie wypełniony i dodzwoniony formularz gdzie konsultantowi ERGO Hestii uda się dodzwonić do użytkownika i przedstawić mu ofertę.)”Jeśli chroni Cię polisa OC posiadacza pojazdu marki MTU należącej do ERGO Hestii i ktoś uszkodzi Twoje auto, nie musisz szukać ubezpieczyciela sprawcy. Zajmiemy się wszystkim – szybko i bez względnych formalności. Likwiduj skutki szkody bezpośrednio w ERGO Hestii!”

 

 

z pasją do motoryzacji